Menu

Træningstider

 

Træneroversigt

 

 

Hold

 

Træner og holdleder

 

Telefon

 

Mailadresse

 

Træningstider

 

Herresenior – serie 4

 

Træner:    N/A

Holdleder: André Løfquist

 

4128 6568

 

 

Udendørs:

Tirsdag: kl. 18.30 – 20.00

Torsdag: kl. 18.30 – 20.00

Indendørs:

Fredag: kl. 20.15 – 22.00

 

Oldboys

 

Formand:  Dennis Krogh Madsen

 

2560 8894

 

Udendørs:

Mandag: kl. 19.00 – 20.00

Lørdag: kl. 10.00 – 11.30

Indendørs:

Lørdag: kl. 13.00 – 15.00

 

Herresenior – 7-mands

 

Holdleder: Andreas Kjeldgaard

 

6113 0141

 

Hubert_kjeldgaard@hotmail.com

 

Samme som serie 4 herrer

 

Damesenior- 1. Division

 

Træner:    Rasmus Grejsen Lynge

Holdleder: Henrik Andersen

 

9154 4558

2525 4545

 

rgl@rgl.dk

henrikka@mail.tele.dk

Udendørs:

Tirsdag: kl. 18.30 – 20.30

Torsdag: kl. 18.30 – 20.30

Indendørs:

Fredag: kl. 19.00 – 20.15

Damesenior – Serie 1

Træner:    Henrik Andersen

Holdleder: Lise-Lotte Feldbæk Nielsen

2525 4545

2894 4265

henrikka@mail.tele.dk

LL90feldbaek@hotmail.com

Samme som 1. Division damer.

 

Damesenior – 7-mands

 

Træner:    Line Adolfsen

Træner:    Mette Bigum

 

2611 2088

5124 2372

 

Line_adolfsen@hotmail.com

Bigumse1991@hotmail.com

 

Onsdag: kl. 18.00 – 19.00

 

U13 – drenge

(Samarb. Kristrup)

 

Træner:    Jacob Pilgaard

 

2061 7383

 

 

pilgaard@sport.dk

 

Træner Tirsdalen/Romalt

Tirsdag: kl. 17.15 – 18.45

Torsdag: kl. 17.15 – 18.45

Indendørs:

Lørdag: kl. 09.00 – 11.00

 

 

Hold

Træner og holdleder

Telefon

Mailadresse

Træningstider

 

U12-U13 - piger

 

Træner:    Ole Nielsen

Træner:    Daniel Poulsen

 

2276 9635

2991 3717

 

 

o.sh.nielsen@gmail.com

dpoulsen13@gmail.com

 

Udendørs:

Mandag: kl. 17.00 – 18.30

Onsdag: kl. 17.00 – 18.30

Indendørs:

Fredag: kl. 17.00 – 18.30

 

U9-U11 - piger

 

Træner:    Karina Grosen Iversen

Træner:    David Mortensen

 

2714 2110

 

 

karinag.iversen@gmail.com

 

 

Udendørs:

Mandag: kl. 17.00 – 18.30

Onsdag: kl. 17.00 – 18.30

Indendørs:

Fredag: kl. 16.00 – 17.00

 

U10 - drenge

 

Træner:    Allan Lehmkuhl Hansen

Træner:    Carsten Husum Andersen

Træner:    Jan Hollerup Kjærholm

Træner:    Anders Nygaard Bramming

Træner:    Chalotte Nygaard Bramming

 

2636 6233

2787 3260

3054 2407

 

5126 5606

 

Allan_L_Hansen@hotmail.com

Carsten.husum@gmail.com

holkjaer@hotmail.com

 

chalottenyg@yahoo.dk

Udendørs:

Tirsdag: kl. 17.00 – 18.15

Torsdag: kl. 17.00 – 18.15

Indendørs:

Søndag: kl. 09.30 – 10.45

 

U8 – drenge

 

Træner:    Nanna Vangsaa Andersen

Træner:    Anja Møller Nordlyng

Træner:    Lars Laursen

 

6146 4744

6013 0960

3171 0679

 

Nannava@outlook.dk

Anja.nordlyng@gmail.com

Larslaursen82@msn.com

Udendørs:

Mandag: kl. 17.00 – 18.00

Onsdag: kl. 17.00 – 18.00

Indendørs:

Søndag: kl. 08.30 – 09.30

U7 - drenge

Træner:    Mathilde Nøddelund

Træner:    Kathrine Dohn Aalestrup

Holdleder: Søren Thorup Vestergaard

6167 4133

4169 2450

3125 5976

Mathilde.noeddelund@gmail.com

 

Svestergaard@me.com

Udendørs:

Onsdag: kl. 17.00 – 18.00

Indendørs:

Søndag: kl. 11.00 – 12.00

U5-U6 - drenge

 

Træner:    Brian Pedersen

Træner:    Morten Løbe Hyldgaard

2174 6803

5057 6137

bpromalt@gmail.com

mortenhyldgaard@icloud.com

Udendørs:

Onsdag: kl. 17.00 – 18.00

Indendørs:

Søndag: kl. 11.00 – 12.00